Ana Sayfa     Site Haritası        Türkçe / English /   
Genel Tanıtım

 

Şirketimiz, endüstriyel vana ve kontrol elemanlarının üretim ve satışını yapmak üzere, 2005 yılında İkitelli Organize Sanayi Bölgesinde kurulmuştur.

 

Alman belgelendirme kuruluşu TÜV’den alınmış ISO 9001 Kalite güvence Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ve OHSAS 18001 İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği sistemi belgelerine sahip modern tesislerimizde Aktüatörler, Solenoid Vanalar, Patlaç Valfler, Kelebek ve Küresel Vanalar, Çekvalfler, Pislik Tutucular, Pnömatik Pistonlu Valfler, Diyaframlı Vanalar, Kompansatörler gibi endüstirimizin ihtiyacı olan tesisat elemanları üretilmekte, iç ve dış piyasalara sunulmaktadır.

 

Ulusal ve uluslararası standartlara uygun olarak üretilmekte olan ürünlerimiz ilgili TSE ve CE sertifikalarına sahiptir. Kusursuz tasarım, güvenli kullanım, uzun ömür, bol yedek parça, bakanlık onaylı 2 yıl garanti gibi özelliklere sahip ürünlerimiz, etkin mühendislik desteği ve satış sonrası servis hizmeti ile satıcılarımızın, uygulamacılarımızın ve kullanıcılarımızın hizmetine sunulmaktadır.

 

Ürünlerimiz gıda, kimya, gemi, ilaç, tekstil, boya, çimento, kâğıt, enerji, içme suyu, atık su, arıtma, ısıtma, soğutma, havalandırma, petrokimya, enerji ve biyoteknoloji gibi yurt içindeki ve yurt dışındaki pek çok endüstriyel tesiste ve proseste başarıyla kullanılmaktadır.  Faber ürünleri, makul fiyatıyla, kalitesiyle, sağlamlığıyla sanayicimizin, satıcımızın, projecimizin ve taahhütçümüzün yüzünü güldürüyor.

 

Tesislerimiz bünyesinde Avusturya vana üreticisi Gur Armaturen Gmbh. şirketinden satın alınan kelebek vana üretim hattı, ar-ge tasarım bölümü, kalıp/takım atölyesi, yüzey hazırlık bölümü, CNC işleme tezgahları, test ve ambalaj bölümleri, modern laboratuvarlarımız bulunmaktadır. Üretimimizde 81 yıllık Gur Armaturen birikim ve deneyiminden yararlanılmaktadır.

Müşterilerimiz ve partnerlerimizle mevcut sıcak ilişkilerimiz, dostluklarımız başarımızdaki temel taşlardan biridir. Faber ürünleri, yurt içinde ve yurt dışında pek çok projede, tesiste, proseste başarıyla kullanılmaktadır.

 

Vizyonumuz, kaliteli, yenilikçi, fonksiyonel ve çevre dostu ürünler ile sanayinin, ülkenin, toplumun ve insanlığın gelişmesine katkıda bulunacak, asırlarca yaşayacak, gelişecek küresel bir oyuncu olmak ve dünya markası haline gelmektir. Ülkeye, topluma, doğaya ve çevreye saygılı olmayı görev biliyor, müşterilerimiz, tedarikçilerimiz, iş ortaklarımız, tüketicilerimiz ve çalışanlarımızla oluşturduğumuz ailemizin gelişimini amaçlıyoruz, destekleri için hepsine teşekkür ediyoruz.

 

 

FABER VANA VE AKIŞ KONTROL SİSTEMLERİ A.Ş. 

Tüm Hakları Saklıdır. © 2010. Faber
Tasarım ve Kodlama : Tart New Media
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Hürriyet Bulvarı No:54 Başakşehir / İSTANBUL
Tel: +90 (0212) 486 10 54 | Faks: (0212) 485 09 03